KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 15507245
nr 1550 7245
John Ivar Berg
(1916-2003), Sverige
Teckning, Vernissage, monogramsignerad. Bildmått: 14,5x19 cm, yttermått inklusive ram. 26x32 cm
Utrop:
500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:04:40
John Ivar Berg
Läs mer om John Ivar Berg